gündeminözeti.com - güncel haberler ve sosyal medya trendleri 
gündemin özeti gundeminozeti.com

Milli Piyango

resmi sonuçlar için millipiyango.gov.tr adresini ziyaret ediniz.

Oyun Tarih Bilen Kişi İkramiye Numaralar
Sayısal Loto 01/01/1970 3.Devir
4.212.242,47 TL 03 09 10 18 28 43
Şans Topu 01/01/1970 1
1.705.902,65 TL 11 12 20 30 33 + 14
On Numara 01/01/1970 2
250.479,80 TL 04 16 21 22 29 32 36 42 45 49 51 52 53 66 67 69 74 75 76 77 78 80
Süper Loto 01/01/1970 Devir
- 01 02 12 20 28 35

10/07/2020 Ülke Tatilleri

Arjantin - Kurtuluş Günü



Piyasalar: USD 6,8665 EUR 7,7598 GBP 8,6756 ALTIN 398,93 BORSA 114.215 TÜFE % 12,62

Kripto Para: Bitcoin 9.191,52 $ Ethereum 239,15 $ XRP 0,20 $ Tether 1,00 $ Bitcoin Cash 237,59 $

Hava Durumu: Ankara 31 °C Antalya 37 °C İstanbul 30 °C İzmir 38 °C Diyarbakır 37 °C Trabzon 27 °C

Saat Kanal Yayın
06:00 teve2 Bodrum Masalı (Diğer)
06:00 Show Tv Pis Yedili (Diğer)
06:35 TRT 1 Sağlıklı Mutfak (Diğer)
07:00 360 Maksat Yarışmak (Diğer)
07:00 TV8 Seda Sayan ile Yemekteyiz (Diğer)
07:00 Star Tv İki Aile (Diğer)
07:00 Kanal D Küçük Ağa (Diğer)
07:30 360 Aladdin (Diğer)
07:35 TRT 1 Osmanlı Tokadı (Diğer)
08:00 FOX Çalar Saat (Diğer)
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
08:15 teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
09:00 360 Mustafa Akgül ile Cuam Sohbetleri (Diğer)
09:00 Beyaz Tv Safiye Nur'la Biz Bize (Diğer)
09:20 Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
09:45 360 Doğala Dönüş (Diğer)
09:45 Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
10:00 360 Seksenler (Diğer)
10:00 Star Tv Dolunay (Diğer)
10:00 ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
10:10 TRT 1 Tozkoparan (Diğer)
10:45 teve2 Doktorlar (Diğer)
10:45 Kanal D Güneşi Beklerken (Diğer)
10:45 FOX Bizim Hikaye (Diğer)
11:00 Beyaz Tv Erhan Nacar'la Şimdi (Diğer)
11:40 TRT 1 Nostalji Kuşağı "Ferhunde Hanımlar" (Diğer)
12:30 360 Doktor Murat Anlatıyor (Diğer)
12:30 Show Tv Kuaförüm Sensin (Diğer)
12:45 360 Seksenler (Diğer)
12:50 TRT 1 Elimi Bırakma (Diğer)
13:00 BeIN Sports 1 Kura Çekimi (UEFA Şampiyonlar Ligi) (Futbol)
13:00 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
13:00 ATV Atv Gün Ortası (Diğer)
13:15 Kanal D Aşk-ı Memnu (Diğer)
13:30 Star Tv Yüksek Sosyete (Diğer)
13:45 FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
14:00 BeIN Sports 1 Kura Çekimi (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
14:00 ATV Beni Bırakma (Diğer)
14:00 teve2 Adını Feriha Koydum (Diğer)
15:00 Beyaz Tv Sakarya Fırat (Diğer)
15:00 360 Maksat Yarışmak Olsun (Diğer)
15:30 ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
15:45 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
15:45 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
16:00 Star Tv Kara Sevda (Diğer)
16:00 TV8 Survivor Panorama (Diğer)
16:00 Show Tv Pis Yedili (Diğer)
16:10 TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
16:15 teve2 Yaprak Dökümü (Diğer)
16:45 Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
16:45 FOX Bay Yanlış (Diğer)
18:30 Star Tv Star Haber (Diğer)
18:45 Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
18:45 Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
19:00 FOX Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber (Diğer)
19:00 ATV Atv Ana Haber (Diğer)
19:00 360 Ben Bilirim (Diğer)
19:00 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
19:15 NTV Sporun Not Defteri (Diğer)
19:30 teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
19:30 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
20:00 Kanal D Recep İvedik 2 (Diğer)
20:00 TRT 1 Yeşil Yol (Diğer)
20:00 ATV Oflu Hoca Trakyada (Diğer)
20:00 TV8 Survivor 2020 (Diğer)
20:00 Star Tv Soygun (Diğer)
20:00 FOX Bay Yanlış (Diğer)
20:00 Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
20:00 BeIN Sports 4 Huddersfield Town - Luton Town (Futbol)
20:30 Smartspor Real Sociedad - Granada (Futbol)
20:45 teve2 Arka Sokaklar (Diğer)
21:00 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
21:00 BeIN Sports 2 Gamer (Diğer)
21:00 BeIN Sports 1 Kolaysa Anlat (Diğer)
21:15 UçanKuş TV Sporting CP - Santa Clara (Futbol)
21:45 ATV Ölümlü Dünya (Diğer)
21:45 Star Tv Soygun (Diğer)
22:15 BeIN Sports 4 Fulham - Cardiff City (Futbol)
22:15 Kanal D Çatı Katı Aşk (Diğer)
23:00 Smartspor Real Madrid - Deportivo Alves (Futbol)
23:15 FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
23:15 Show Tv Türk Malı (Diğer)
23:30 Star Tv Medcezir (Diğer)
23:45 teve2 Kanıt (Diğer)
23:50 ATV Kardeş Payı (Diğer)
00:15 TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
01:00 Kanal D Galip Derviş (Diğer)
01:10 teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
01:30 ATV Gençliğim Eyvah (Diğer)
01:30 TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
02:00 FOX Her Yerde Sen (Diğer)
02:00 Star Tv Yüksek Sosyete (Diğer)
02:15 Kanal D Adı Efsane (Diğer)