gündeminözeti.com - güncel haberler ve sosyal medya trendleri 
gündemin özeti gundeminozeti.com

Milli Piyango

resmi sonuçlar için millipiyango.gov.tr adresini ziyaret ediniz.

Oyun Tarih Bilen Kişi İkramiye Numaralar
Sayısal Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 13 22 37 43 66 87 65
Şans Topu 01/01/1970 0
0,00 TL 12 16 17 26 32 + 12
On Numara 01/01/1970 2
198.856,00 TL 2 6 8 10 18 20 22 24 30 35 36 37 48 52 53 55 56 60 64 70 71
Süper Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 6 16 30 36 46 58

22/10/2020 Ülke Tatilleri

-



Piyasalar: USD 7,7913 EUR 9,2315 GBP 10,2210 ALTIN 480,53 BORSA 1.212 TÜFE % 11,75

Kripto Para: Bitcoin 12.861,90 $ Ethereum 396,93 $ StableUSD 0,95 $ XRP 0,26 $ Tether 1,00 $

Hava Durumu: Ankara 24 °C Antalya 25 °C İstanbul 23 °C İzmir 26 °C Diyarbakır 29 °C Trabzon 20 °C

Saat Kanal Yayın
06:00 FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
06:00 teve2 Hayat Şarkısı (Diğer)
06:00 TRT 1 Nirvana Alevler İçinde (Diğer)
06:30 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
06:45 Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
07:00 Star Tv Mesut Yar İle Bugün (Diğer)
07:00 Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
07:00 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
08:00 FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
08:00 TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
08:15 teve2 Akasya Durağı (Diğer)
09:00 360 Doktorum Yanımda (Diğer)
09:00 Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
09:00 TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta (Diğer)
09:45 Star Tv Demet ve Alişan'la Sabah Sabah (Diğer)
09:45 Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
10:00 ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
10:45 FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
11:00 teve2 Annem (Diğer)
11:00 Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
11:00 Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)
11:00 TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
11:15 Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
12:00 360 Maksat Yarışmak (Diğer)
12:30 Show Tv Asuman'la Sevgili Dünürüm (Diğer)
12:45 FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
12:45 360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
13:00 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
13:00 A Spor Erbaaspor - Yozgatspor 1959 FK (Futbol)
13:00 ATV atv Gün Ortası (Diğer)
13:15 Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
13:30 TRT Spor Tuzlaspor - Ankaraspor (Futbol)
13:40 TRT 1 Fazlası Zarar (Diğer)
13:45 FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
13:45 teve2 Asi (Diğer)
14:00 360 Seksenler (Diğer)
14:00 ATV Beni Bırakma (Diğer)
14:00 Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
15:00 A Spor Belediye Derincespor - Çankaya FK (Futbol)
15:15 Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
15:45 TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
15:45 Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
16:00 teve2 Hanımın Çiftliği (Diğer)
16:00 TRT Spor İstanbulspor - Akhisarspor (Futbol)
16:00 FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
16:15 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
16:20 ATV Esra Erol'da (Diğer)
16:30 Star Tv Yeni Bir Ev (Diğer)
17:00 360 Gezmek Olsun (Diğer)
17:15 TRT 1 Seksenler (Diğer)
18:00 360 Akla Takılanlar (Diğer)
18:00 teve2 Hanımın Çiftliği (Diğer)
18:30 Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
18:45 Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
19:00 A Spor 1928 Bucaspor - Somaspor (Futbol)
19:00 360 Ben Bilirim (Diğer)
19:00 TRT Spor Menemenspor - Bursaspor (Futbol)
19:00 TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
19:00 Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
19:00 ATV atv Ana Haber (Diğer)
19:00 FOX Selçuk Tepeli ile FOX Ana haber (Diğer)
19:30 Beyaz Tv Süper Kumanda (Diğer)
19:55 TRT 1 Doğrusu Ne? (Diğer)
19:55 BeIN Sports 4 Young Boys - Roma (Futbol)
19:55 BeIN Sports 2 Napoli - AZ Alkmaar (Futbol)
20:00 ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
20:00 BeIN MAX2 Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (Basketbol)
20:00 Kanal D Yeni Hayat (Diğer)
20:00 Star Tv Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Diğer)
20:00 FOX Mucize Doktor (Diğer)
20:00 TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
20:00 teve2 Fatmagül'ün Suçu Ne? (Diğer)
20:00 Show Tv Şeref Sözü (Diğer)
21:00 360 Seksenler (Diğer)
21:00 BeIN Sports 3 Panathinaikos - Fenerbahçe Beko (Basketbol)
21:15 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
21:45 BeIN Sports 4 Crvena Zvezda - CSKA Moscow (Basketbol)
22:00 BeIN MAX1 Sparta Prag - Lille (Futbol)
22:00 BeIN MAX2 Leicester City - Zorya Luhansk (Futbol)
22:00 BeIN Sports 2 Celtic - Milan (Futbol)
22:00 BeIN Sports 1 Villarreal - Sivasspor (Futbol)
22:20 Star Tv Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Diğer)
23:30 Beyaz Tv Ne Var Ne Yok (Diğer)
23:30 TRT 1 Yerli Dizi (Diğer)
23:45 teve2 Galip Derviş (Diğer)
23:45 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
00:15 FOX Çocukluk (Diğer)
00:20 ATV Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru (Diğer)
01:15 Show Tv Arıza (Diğer)
01:20 teve2 Hırsız Polis (Diğer)
01:30 Beyaz Tv Süper Kumanda (Diğer)
02:45 Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)