gündemin özeti gundeminozeti.com

Milli Piyango

resmi sonuçlar için millipiyango.gov.tr adresini ziyaret ediniz.

Oyun Tarih Bilen Kişi İkramiye Numaralar
Sayısal Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 21 24 31 38 46 71 10
Şans Topu 01/01/1970 0
0,00 TL 9 21 22 25 31 + 14
On Numara 01/01/1970 1
243.636,45 TL 1 2 3 5 6 7 18 20 22 23 24 36 37 46 48 52 60 69 71 75 76
Süper Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 6 15 20 25 54 59

31/07/2021 Ülke Tatilleri

Bahreyn - Kurban Bayramı
Bangladeş - Kurban Bayramı
Birleşik Arap Emirlikleri - Kurban Bayramı
Filistin - Kurban Bayramı
Hindistan - Kurban Bayramı
Irak - Kurban Bayramı
Katar - Kurban Bayramı
Kuveyt - Kurban Bayramı
Lübnan - Kurban Bayramı
Nijerya - Kurban Bayramı
Pakistan - Kurban Bayramı
Suudi Arabistan - Kurban Bayramı
Tunus - Kurban Bayramı
Türkiye - Kurban Bayramı
Umman - Kurban Bayramı
Ürdün - Kurban Bayramı



Piyasalar: USD 8,4445 EUR 10,0553 GBP 11,7310 ALTIN 491,08 BORSA 1.393 TÜFE % 17,53

Kripto Para: Bitcoin 41.503,78 $ Ethereum 2.434,69 $ Tether 1,00 $ Binance Coin 318,31 $ Cardano 1,30 $

Hava Durumu: Ankara 34 °C Antalya 41 °C İstanbul 36 °C İzmir 39 °C Diyarbakır 40 °C Trabzon 28 °C

Saat Kanal Yayın
06:30 TRT Spor Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları (Diğer)
07:00 A Spor Sabah Sporu (Futbol)
07:00 Eurosport 4 Jimnastik Erkekler Trambolin (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Diğer)
07:40 Eurosport 2 İtalya - Nijerya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Basketbol)
08:20 TRT Spor Arjantin - Türkiye (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Voleybol)
09:30 Eurosport Tek Kadınlar Bronz Madalya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Tenis)
10:25 Eurosport 9 Sırbistan - Brezilya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Voleybol)
10:55 TRT Spor İspanya - Fildişi (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Futbol)
11:00 Eurosport 7 Judo 16.Seans (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Diğer)
11:20 Eurosport 6 Avustralya - Almanya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Basketbol)
11:30 Eurosport Tek Kadınlar Altın Madalya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Tenis)
12:00 A Spor Spor Ajansı (Futbol)
12:00 S Sport 2 Formula 1 3. Antrenman Turları (Motor Sporları)
12:00 Eurosport 2 Japonya - Yeni Zelanda (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Futbol)
12:55 TRT Spor Brezilya - Mısır (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Futbol)
13:40 Eurosport 9 Japonya - Güney Kore (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Voleybol)
14:00 Eurosport 2 Güney Kore - Meksika (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Futbol)
14:00 Eurosport Atletizm / 5.Seans (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Diğer)
14:30 BeIN Sports 2 Hannover 96 - Hansa Rostock (Futbol)
14:30 BeIN Sports 3 Ingolstadt - Heidenheim (Futbol)
14:30 BeIN Sports 4 Jahn Regensburg - Sandhausen (Futbol)
15:00 TRT Spor ABD - Çekya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Basketbol)
15:00 A Spor Spor Gündemi Transfer (Futbol)
15:45 Eurosport Çin - İtalya (Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları) (Voleybol)
16:00 BeIN MAX1 Nimes - JDA Dijon (Futbol)
16:00 S Sport 2 Formula 1 Sıralama Turları (Motor Sporları)
17:00 TRT Spor Aktüel Futbol (Futbol)
17:30 Tivibu Spor Macaristan GP (Motor Sporları)
18:55 TRT Spor Fenerbahçe - Greuther Fürth (Futbol)
19:00 BJK YouTube Beşiktaş - Kayserispor (Futbol)
21:00 A Spor Transfer Raporu (Futbol)
21:00 TRT Spor Aktüel Futbol (Futbol)
21:00 Tivibu Spor Transfer Market (Futbol)
21:30 BeIN Sports 2 F.Düsseldorf - Werder Bremen (Futbol)
23:00 A Spor Son Sayfa (Futbol)
23:00 TRT Spor Transfer Gündemi (Futbol)
23:30 TV100 Var Odası (Futbol)